Pręt okrągły łuszczony nierdzewny kwasoodporny fi 105 mm gatunek stali 1.4006 / 410 30cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 635,92 zł - (517,01 zł netto) 635.92
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pręt okrągły łuszczony nierdzewny kwasoodporny fi 105 mm gatunek stali 1.4006 / 410 30cm

Ten wyrób hutniczy powstaje głównie w hutach (walcowniach) lub w fabrykach przetwórczych. Finalnym produktem mogą być pręty walcowane, które występują w kilku typach, m.in.: okrągłe, płaskie – tzw. płaskowniki, kwadratowe. W zakładach hutniczych produkowane są także pręty walcowane w formie prętów kalibrowanych, prętów w postaci surowej lub po wstępnej obróbce mechanicznej. Gama produktów obejmuje także pręty polerowane, szlifowane, łuszczone oraz kute.

Dane techniczne produktu:

Uwaga! Towar nieprefabrykowany - nie podlega prawu odstąpienia z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta.

Na życzenie klienta przesyłamy certyfikat 3.1 w cenie produktu. Odcinki docinane z materiału na magazynie. Kupując kilka sztuk tego samego produktu, otrzymasz osobne odcinki, ale istnieje możliwość docięcia na dowolną długość po konsultacji. Grafika w aukcji nie przedstawia rzeczywistej powierzchni produktu. Pręt jest wyrobem hutniczym, wyprodukowanym zgodnie z normą EN lub ASTM, przeznaczonym do dalszej obróbki. Specyfika piły taśmowej użytej do cięcia nie gwarantuje idealnie gładkiej powierzchni miejsca cięcia. Toleranacja cięcia wynosi -0/+5mm.Wszelkie właściwości niewymienione w ofercie określa norma.


W asortymencie sklepu Stainless Europe znajdą Państwo materiały w wielu gatunkach stali. W naszej ofercie znajduje się ponad 20 gatunków stali: nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych (do 1150*C), duplex, super duplex i innych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dane techniczne

Średnica pręta 105 mm
Długość odcinka 30 cm
Gatunek stali 1.4006
Kod produktu: S-PLP/105.00/1.4006/30CM
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium