Stal nierdzewna, żaroodporna i kwasoodporna

do kasy suma: 0,00 zł

Trójniki redukcyjne

Czym są oraz do czego służą trójniki redukcyjne?

Trójniki redukcyjne zazwyczaj wykorzystuje się przy wszelkiego rodzaju instalacjach rurociągowych. Zadaniem trójnika jest możliwość zmiany kierunku przepływu substancji znajdującej się w instalacji oraz pełni funkcję odgałęzienia bocznego sieci. Oczywiście trójniki dostępne w naszym sklepie tworzy stal nierdzewna. Wykorzystanie stali nierdzewnej niweluje możliwość korozji oraz powstania uszkodzeń mechanicznych. W przypadku trójnika redukcyjnego jeden z wylotów ma mniejszą średnicę, co pozwala na łatwiejszy montaż całego systemu w mniejszych pomieszczeniach. Również wpływa to na wygodę, ponieważ zyskujemy nieco więcej przestrzeni niż przy montażu standardowego trójnika.

W naszej ofercie znajdują się trójniki bezszwowe. Możemy wymienić kilka zalet elementów bezszwowych - pierwszą będzie bezpieczeństwo. Elementy bezszwowe są niezwykle szczelne. Jeżeli w instalacji znajdzie się niebezpieczna substancja to produkty bezszwowe będą zdecydowanie najlepszym wyborem. Kolejnym plusem będzie montaż - w przypadku elementów bezszwowych przebiegnie on znacznie szybciej i sprawniej. Warto też zaznaczyć, że trójniki redukcyjne bezszwowe są trwałe i wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Radzą one sobie też świetnie z wahaniem temperatur właśnie za sprawą wykorzystanej stali nierdzewnej.

Dlaczego warto wybrać stal nierdzewną?

Produkty z "nierdzewki" zaczynają coraz bardziej mieszać rynkiem. Coraz częściej wybiegają poza ich standardowe zastosowania i czasami możemy się zdziwić, że można w taki sposób wykorzystać coś ze stali nierdzewnej. Pierwszym przykładem będą architekci - oni już chętnie sięgają po stal nierdzewną. Najczęściej kończy się to tylko na elementach wykończeniowych bądź aby podkreślić wizualne aspekty mebli, dodatków i innych elementów. Słowo najczęściej jest tu ważne - zdarzają się wyjątki! Stal nierdzewna może być też wykorzystana do ram okien, do poręczy lub do siedzeń. Ze wszystkich wymienionych elementów korzystamy na co dzień lub widzimy je na co dzień, więc warto aby były trwałe. Wcześniej wspomnieliśmy, że wielką zaletą stali nierdzewnej jest właśnie trwałość. To stal nierdzewna zniesie najwięcej i jak dobrze o nią zadbamy to będzie wyglądać jak nowa przez długi czas! Zainteresował Cię temat stali nierdzewnej i chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na naszego bloga!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium