Stal nierdzewna, żaroodporna i kwasoodporna

do kasy suma: 0,00 zł
Filtruj
Średnica zewnętrzna (OD)
Grubość ścianki (WT)

Rury i tuleje bezszwowe

 

Rury i tuleje bezszwowe - główne informacje.

Rury i tuleje bezszwowe wykorzystuje się we wszelkiego rodzaju konstrukcjach przemysłowych. Głównie możemy je zauważyć w przemyśle energetycznym oraz gazowym ze względu na ich wytrzymałość. Mówiąc o wytrzymałości - nasze produkty tworzy stal nierdzewna więc są one nie tylko odporne na korozje, ale też świetnie radzą sobie ze skokami temperatur. Rury są bardzo uniwersalnym i cieszącym się coraz to większą popularnością elementem. Stosuje się je też do produkcji wszelkiego rodzaju maszyn oraz sprzętów. Jak można wywnioskować zapotrzebowanie na rury oraz tuleje rośnie z dnia na dzień. Obecnie stal nierdzewna powoli staje się standardem podczas tworzenia projektów rurociągowych. Coraz więcej popularnych firm oraz wykonawców decyduje się na mocniejszy i stabilniejszy materiał. Dodatkowo opisywane produkty możemy znaleźć nawet w elementach wyposażenia miast - dla przykładu poręcze, ławki skonstruowane z okrągłych rur itp.

Czym kierować się przy wyborze rur?

Teraz pozostaje nam kwestia tego, na co zwrócić uwagę przy wyborze tych elementów. Zacznijmy od podziału rur na te ze szwem oraz bez - czym one się różnią? Rury ze szwem goszczą na rynku od początku XIX wieku. Te elementy są łatwo dostępne oraz występują w szerokim zakresie średnic od swoich bezszwowych odpowiedników. Rury ze szwem są znacznie korzystniejsze cenowo, co jest jak najbardziej plusem. Musimy jednak liczyć się z tym, że w tym wypadku za ceną idzie jakość. Rury bezszwowe są znacznie trwalsze oraz łatwiejsze w montażu. Rury bezszwowe swój pierwszy krok na rynek postawiły końcem XIX wieku. Swoją dobrą opinie wyrobiły sobie głównie przez bezawaryjność - rzadkością jest aby konstrukcje wykonane z rur bezszwowych przepuszczały ciecz i inne substancje. Można powiedzieć, że jest to niemalże niemożliwe. Stosując rury bezszwowe mamy pewność i bezpieczeństwo tego, że żadne niebezpieczne substancje nie stworzą zagrożenia przez np. wyciek.

Rury i tuleje bezszwowe ze stali nierdzewnej to przede wszystkim pewność zakupu, bezpieczeństwo i stabilność na długi okres czasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium